Kariéra

Volná místa

Hledáme nové kolegy na následující pozice:

Automechanik nákladních automobilů - Měšice

Pracovní náplň:
  • servis a údržba užitkových a nákladních vozidel, přívěsové a návěsové techniky

Očekáváme:
  • výuční list v oboru automechanik, opravář motorových vozidel, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů
  • praxe v oboru
  • ŘP. Sk. C/E výhodou
  • časová flexibilita
  • samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly

Nabízíme:
  • práce v moderní stále se rozvíjející firmě
  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • stabilní kolektiv, přátelské prostředí
  • dvousměnný provoz – krátký dlouhý týden
  • nadstandardní platové podmínky
  • možnost kariérního růstu

Místo pracoviště: Měšice u Prahy

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Autoelektrikář - Měšice

  • zajímavá práce v oboru Autotransport
  • budete specialisty na přepravníky, hydrauliku, návěsy a cisterny

Očekáváme:
  • základní znalost práce na PC výhodou
  • samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
  • znalost moderní diagnostiky
  • ŘP skupiny C výhodou

Nabízíme:
  • motivující finanční ohodnocení
  • široký balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 20 dní dovolené, penzijní připojištění)
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
  • práce v příjemném prostředí s moderní technologií
  • zázemí silné společnosti
  • stabilní a přátelský kolektiv
  • možnost ubytování
  • nadstandardní finanční ohodnocení

Kariéra v Master Truck

Master Truck s.r.o. je součástí skupiny L7 Group. Naši zaměstnanci se tak mohou opřít o zázemí a jistotu plynoucí ze silné logistické skupiny. L7 Group je největší poskytovatel služeb v oblasti přepravy vozidel, logistiky domácích spotřebičů a souvisejících servisních služeb na našem trhu.

Vzdělávání

Našim zaměstnancům poskytujeme kontinuální vzdělávání v autorizovaných školících střediscích. Prvotřídně proškolený, zkušený a motivovaný personál tak spolu s širokou škálou nabízených služeb představuje základní kámen našeho obchodního úspěchu. I proto jsme schopni čelit konkurenci, která buď nedokáže nabídnout tak vysokou odbornost nebo naopak nemůže poskytnout podobně široký soubor služeb na jednom místě.