Master Truck

Master Truck

NONSTOP SERVIS

+420 777 880 800

MASTER TRUCK s.r.o.

střed. Měšice

Nádražní 640

250 64 Měšice u Prahy

Sjezd 1 - Zdiby/Mělník z D8

Otevřeno: PO-NE  7-19 hod

NONSTOP ASSISTANCE:

+420 777 880 800

Vedení: +420 724 111 122

Email: servis@mastertruck.cz


 

 

MASTER TRUCK s.r.o.

Doubská 573

463 12  Liberec XXIII - Doubí

 

Otevřeno: PO-PA  7-17 hod

SO, NE  8-14 hod

Vedení: +420 724 111 122

Tel.: +420 482 317 586

Fax.: +420 482 317 587

Email: servis.liberec@mastertruck.cz

S
TRUCK SERVIS a smluvní partner pojišťoven ČPP a KOOPERATIVA Tisk Email

Master truck LiberecVítejte na stránkách Master Truck. Společnost Master Truck s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma, která se zabývá údržbou a opravami veškerých nákladních vozidel. Naší specializací je servis nákladních vozidel používaných pro přepravu automobilů - autopřepravníků.

 

Najdete nás také na facebooku - tento odkaz Vás přesměruje na facebookové stránky společnosti, kde najdete podrobnější aktuality.

 

Master truck Loulov

 

HORKÁ NOVINKA!!! - Společnost Master Truck v září 2016 otevřela úplně nové servisní středisko s nejmodernějšími technologiemi v Měšicích u Prahy a přijímá již nové zakázky.

img_1959jpg.jpg

 

O společnosti Master Truck s.r.o.

Společnost Master Truck s.r.o., vedená u rejstříkového soudu v Ústí nad Labem pod značkou C 26879, navazuje na desetiletou tradici oprav a údržby nákladních vozů. Od roku 2007 sídlíme v Liberci, v Doubské ulici, kde jsme vybudovali moderní servisní centrum.

V polovině roku 2011 jsme otevřeli nový servis pro opravy nákladních vozidel v areálu Industry park v Loukově u Mnichova Hradiště.

V našem servisu provádíme opravy nákladních vozů, prohlídky a přípravu na STK, kontroly technického stavu a časovou údržbu dle podmínek předepsaných výrobci. Naše hlavní specializace jsou autotransportéry, ale nebráníme se žádným opravám i na běžných soupravách. Běžné díly potřebné k zajištění těchto prací držíme skladem. Máme též kompletní sortiment motorových, hydraulických a převodových olejů. Provádíme tlakové mazání podvozkových částí, nástaveb a doplňování centrálního mazání.

K rychlému a spolehlivému zjištění závad máme k dispozici originální diagnostická zařízení od výrobců vozidel značek Volvo a Mercedes Benz. V nedávné době jsme zakoupili i univerzální diagnostické zařízení, které je schopné odhalit závady na přívěsných a návěsných vozidlech. Pro letní měsíce aktuální otázkou je i plnění klimatizací. Pro tuto činnost máme plně automatickou plničku klimatizací pro osobní i nákladní vozidla a autobusy. Disponujeme též brzdovou válcovou zkušebnou, kde jsme schopni ihned odzkoušet účinnost brzdového systému na celé soupravě. Naši technici jsou pravidelně školeni autorizovanými zástupci značek Volvo a Mercedes a jsou držiteli certifikátů opravňujících provádět zásahy do vozidel. Pro opravy mechanických částí disponujeme zámečníky, autogenní soupravou, CO2 svářečkou, svářečkou na hliník a hydraulickým lisem. Zakoupili jsme též novou soupravu na výrobu hydraulických hadic. Zajišťujeme též opravy elektroinstalace, lakýrnické práce a výměnu poškozených čelních skel.

V případě potřeby Vám může posloužit i náš nákladní pneuservis. Bohatě zásobený sklad nabízí možnost výběru obutí na tahače i přívěsy. Samozřejmostí je možnost nechat u nás ekologicky zlikvidovat použité pneumatiky.

Aby společnost Master Truck s.r.o. potvrdila své kvality, úspěšně prošla certifikací společnosti dle normy ISO 9001/2008.

V roce 2013 se stala společnost také členem asociace SAČR - Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České Republiky. Toto členství, mimo jiné, také potvrzuje kvality poskytovaných služeb.

V druhé polovině roku 2013 prošla společnost také přísnými kontrolami úřadů, jako jsou: kontrola BOZP, kontrola proti nelegálnímu zaměstnávání, kontrola hygieny apod.

V druhé polovině roku 2013 také naše společnost získala prostředky z fondů EU a státního rozpočtu ČR na vzdělávání zaměstnanců. Cílem tohoto projektu bude ještě zvýšit kvalitu poskytovaných služeb a díky těmto kvalitám a zároveň naším širokým záběrem se dostat nad úroveň autorizovaných servisů.

Na začátku roku 2014 se nám podařilo úspěšně dokončit zavedení společnosti MASTER TRUCK s.r.o. do portfolia smluvních servisů pojišťoven ČPP a KOOPERATIVA. Díky tomuto kroku dokážeme likvidovat pojistné události bez finanční účasti zákazníka, což je v dnešní době velkým přínosem. Zákazníkovi tak odpadá placení faktury za opravu a následné domáhání se plnění na pojišťovně.

certifikatjpg.jpg